3 דרכים מצוינות לשמור על העסק שלך

העסק שהקמת אחרי שנים של חלומות ועם לא מעט השקעה, הוא עסק שחשוב לשמור עליו. כדי לעשות את זה נכון כדאי לקבל החלטות בזהירות, מהליך גיוס העובדים ועד להחלטות גורליות על הסכמי מיזוג. אז לפני שאתם נותנים אמון מלא באדם שזורק מילים יפות לאוויר, איך תוכלו לדעת עד כמה המילים הללו קשורות למציאות, ואיך תוכלו לגונן על החלום הגדול שלכם מכל משמר?

 

משנה זהירות כבר בשלב הגיוס

נתחיל מאחת המשימות הבסיסיות והחשובות בכל עסק: הליך הגיוס. העובדים שלכם הם אלה שניצבים בפני הלקוחות, מנהלים את הכספים ומוציאים את כל הדוחות. הם חייבים להיות אמינים וישרים, ללא עבר פלילי וללא כוונות רעות. דרך טובה לדעת מה הם באמת מתכננים היא לבצע בדיקת פוליגרף כחלק בלתי נפרד מהליך המיון. במילים אחרות, אחרי שסיננתם קורות חיים ופגשתם מועמדים בחרו משרד חקירות בהרצליה אשר יקיים בדיקה יסודית ומקיפה, והבטיחו לעצמכם החלטה טובה יותר. משרד בקר חקירות ושירותי מידע יעזור לכם להגדיר את השאלות וללטש את תהליך הגיוס כולו.

 

מי גונב או מעביר מידע?

עובדים אמינים וישרים הם חשובים, אבל גם הם עלולים להתפתות ולסטות מהדרך הטובה. אם נדמה לכם שמישהו מהצוות מעביר מידע למתחרים או גונב כסף מקופת החנות, זו סיבה מספיק טובה לבחור בשירותיו של משרד חקירות במרכז ולתת לאנשי המקצוע לגלות את כל האמת בעבורכם. החוקר שלכם יבחן את העובדים, יחפור לעומק ויגלה כל רמז וכל שביב מידע שיוביל אותו אל התשובה המיוחלת. אפשר לקוות שיש לכם צוות מסור ונאמן, אבל עדיף לוודא שאתם צודקים ולהימנע מכל אותן חפרפרות מסוכנות שרק מסבות לכם נזק.

 

לפני שחותמים על הסכם מיזוג

שותפות עסקית או הסכם מיזוג עשויים להוות הזדמנות של ממש, אבל בהיעדר בחינה מעמיקה ויסודית זו עשויה להיות טעות גדולה. זו בדיוק הסיבה שבגללה רצוי לאתר משרד חקירות מומלץ שינבור, יחקור ויחפש את כל אותן המלכודות שאתם עשויים לפספס בגלל הצעה נוצצת שכוללת צ'ק אחד שמן במיוחד. כך תדעו אם יש לכם שותף ישר ואמין, מה באמת האג'נדה של החברה בצד השני והאם ההחלטה שאתם רוצים לקבל היא הנכונה עבורכם. כדי להשיב על השאלות הללו תוכלו להיעזר בכלים המקצועיים ובידע הרב של צוות משרד בקר חקירות ושירותי מידע, ואתם מוזמנים לפנות אליהם כבר עכשיו בטלפון 052-4442848.

בקר-חקירות-ושירותי-מידע-לוגו

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here