3 טיפים חשובים לעיצוב אנדרטה מרשימה
קרדיט : andartaot.co.il

אנחנו רואים אותן בכל מקום. הן נמצאות בכיכרות הערים הגדולות, בצד הדרך או בחורשת היער. הן שם כדי להזכיר לנו אירועים משמעותיים או אנשים שתרמו תרומה רבה לחברה או למדינה. אלו הן האנדרטאות שמושכות את תשומת הלב, גורמות לנו לעצור ומזכירות לנו מלחמות שבהן ניצחנו, מקומות שבהם חווינו ואנשים שבזכותם אנחנו כאן. אם גם אתם מתכננים אנדרטה מרהיבה, יש לנו שלושה טיפים חשובים עבורכם. כמובן, אתם מוזמנים גם לפנות אל טל חזן.

צעד ראשון: בחירת האבן

לפני שאתם מתחילים לנסח את הטקסט המדויק והרבה לפני שתבחרו את הפונט המתאים לאנדרטה שלכם, יש החלטה אחת בסיסית וחשובה מאוד שצריך לקבל. יש היום מגוון סוגי אנדרטאות, ואין ספק שהבחירה בין אבן חברון בהירה לגרניט כהה או שיש טורקי אפרפר, היא בחירה שכדאי לקבל בשלב מוקדם ככל האפשר. למעשה, ההחלטה הזו תשפיע גם על בחירות נוספות שתקבלו בהמשך והיא מכתיבה לא פעם נושאים הקשורים לעיצוב ופונטים, למשל. תוכלו לקבל שפע של רעיונות ולהבין את כל החלופות לעומק עם הליווי האישי של טל חזן, המנוסה בעיצוב ויצירת אנדרטאות, מצבות ופסלי אבן אחרים.

צעד שני: הגדרת המידות

האבן יכולה לשמש אותנו למגוון רחב של מטרות, לרבות הקמת אנדרטה או בניית מצבה, ולפני שניגש למלאכה רצוי להגדיר את המידות הדרושות. אם המצבה מיועדת לשטח קבורה הרי שקיימות מידות ברורות (180X80X140 ליחיד או 180X185X140 לשטח זוגי) ואם אתם מתכננים פסל אבן מרשים שיוצב בכיכר העיר, כדאי להבין מה מידות השטח ולתכנן, בהתאם, גם את הצרכים הייחודיים שלכם.

צעד שלישי: בוחרים עיצוב

אחרי שהגדרנו מידות ובחרנו את סוג האבן, הגיע הזמן לקבוע את צורת האנדרטה. האם אתם מעדיפים אנדרטת זיכרון עם צורה מיוחדת במינה, עם קווים ישרים וחדים או דווקא עם קצוות עגולים ורכים יותר? למרבה המזל אתם ממש לא צריכים לקבל את ההחלטה הזו לבד, ועם ליווי מקצועי של חברה המתמחה בתכנון ובניית אנדרטאות ומצבות יהיה מי שיפרוש בפניכם שפע של אפשרויות נהדרות.

המשימה האחרונה: בחירת הטקסט

במקרים רבים תרצו להוסיף טקסט ייחודי על גבי האנדרטה, בין אם מדובר בציטוט מתוך שיר או במשפט מרגש שנאמר על ידי האדם שאת זכרו אתם מבקשים להנציח. אם כן, בשלב האחרון שיבטיח פיסול סביבתי מרשים רצוי לבחור בקפידה את הנוסח שיופיע על גבי האבן ואת הפונט המתאים. כך תקבלו תוצאה מיוחדת באמת, כזו שתעניק את הכבוד הראוי לאדם או לאירוע המכונן והחשוב. בזכות הניסיון הרב של טל חזן ועם שירות אישי וסבלני, זוהי ההזדמנות שלכם לעשות את זה נכון כבר מהצעד הראשון, ואתם מוזמנים ליצור עמו קשר כבר עכשיו בטלפון 050-2827733.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here