בצעדי ענק מרשימים ביותר גדלה בארץ תופעה ייחודית של צימרים לדתיים המציעים לאוכלוסיה הדתית חווית נופש איכותית ומפנקת במיוחד.

הראשונים שזיהו את הפוטנציאל היו חקלאי הגולן הדתיים שחזו בפריחתם של הצימרים באזור והשכילו להבין כי באפשרותם להציע נופש זהה ברמתו אבל מותאם לחלוטין למגזר הדתי.

ניתן לחלק את קבוצת הצימרים לדתיים לשניים, האחת היא צימרים לדתיים ביישובים דתיים והשנייה היא צימרים לדתיים במקומות חילוניים. בשני המקרים בעלי היחידות מקפידים לכבד את האורחים שלהם ולעמוד במילתם, מה גם שלרוב בצימרים אין אפשרות לבשל ויש מיקרוגל קל ונוח להכשרה. צימרים לדתיים ביישובים דתיים מאפשרים סוג של שקט מלא במובן הזה בשל אופיו הדתי של הישוב אבל הביקורות מהשטח מלמדות שכשכתוב צימרים לדתיים אפשר בהחלט להתכונן לחופשה בראש שקט.

היכן מוצאים צימרים לדתיים

עולם הנופש הדתי לא אחר את הרכבת ובדיוק כמו בחיפוש אחר כול צימר אחר וגם הוא משתמש ברשת האינטרנט ככלי יעיל ומהיר לאיתור צימרים לדתיים בכול אזור בארץ ובמבחר מחירים. ברוב אתרי הצימרים בישראל ישנה קטגוריה מפורשת שנקראת "צימרים לדתיים" המובילה אל צימרים מותאמים באופן מלא לאירוח זוגות, משפחות וקבוצות. בתוך הקטגוריה תוכלו לבחון תמונות של צימרים לדתיים, לקרוא מה בדיוק יש ואין בכל מקום, אילו אטרקציות יש מסביב ועוד מידע עדכני רב. לעיתים הבעיה היחידה באיתור צימרים לדתיים היא הבחירה, כאמור ההיצע הוא די מרשים ולכן אנו ממליצים להחליט על אזור בארץ, תקציב ומספר מרכיבים חשובים עבורכם לפני שאתם מתילים לחפש. הידיעה לאן אתם רוצים ללכת, קרוב למה אתם רוצים להיות, באיזה מחיר ומה חייב להיות במתחם תקצר את התהליך בצורה משמעותית ותוביל אתכם במהרה אל הצימר שלכם.

מה יש בצימרים

בנושא זה אי אפשר להכליל. צימרים לדתיים, כמו עמיתיהם, באים בסוגים שונים, צבעים שונים ותכולה שונה. חלק מהצימרים לא מציעים הרבה מעבר למיטה, מקלחת ושירותים וחלק מציעים מטבח כשר מאובזר לחלוטין, מסכי טלוויזיה ענקיים, אמבטיה רחבה ועוד.

ככלל אצבע ניתן לומר שככל שרמת האבזור גבוה יותר המחיר יקר יותר

לכן אם אתם נופשים על תקציב כדאי להיצמד למה שאתם צרכים, לעומת זאת, אם בפינוק עסקינן, שווה לבדוק הצעות עשירות יותר.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here