נעלי נשים
קרדיט PIXABAY

איפה קונים נעל נשים נוחה? היכן אפשר למצוא נשים יפים במחיר משתלם? אנשים נוטים לחשוב ש-"נעלי נשים " ו-"נעליים נוחות" הם צמד ביטויים שלא יכולים להיות קשורים זה לזה, אך אין זה כך. ישנן נעליים לנשים שמותאמות לכל אירוע ועבודה, צריך רק לדעת למצוא אותן.

נעלי נשים יכולות להיות נוחות?

נעל נשים היא לא שם נרדף לכאב. אנשים נוטים לחשוב שכל נעל נשים גורמת לכאבים, לשימוש בפלסטרים ולכאבי גב ורגליים אך הדבר רחוק מהמציאות. ישנן נעלים עם נשים שהן נוחות מאוד לנשים, פעמים רבות ניתן למצוא אותן בחנויות ותיקות. החנויות שנמצאות בשוק הנעליים שנים רבות מכירות את הצורך של כף הרגל מחד ואת הצורך לנעול נעל אופנתית מאידך.

לעבודה ולערב – נעלי נשים מעוצבות

בניית קולקציה לחורף מצריכה מחשבה מעמיקה על אקלים, על טרנדים באופנה ועל צבעים נכונים. כמו כן, היא מצריכה שימוש בחומרי גלם איכותיים שמבטיחים את איכות הנעל. אם חשקה נפשך בנעל איכותית מומלץ להיכנס לאתרים בהם יש היצע נרחב של נעליים. באתרים אלו ניתן לקבל אינדיקציה ראשונית על:

  • חומרי הגלם
  • ההיצע
  • סוגי העיצובים
  • הסגנון הכללי של הנעליים באותה חברה.

כיום בחברות רבות במשק ישנו קוד לבוש הכרחי שפעמים רבות מצריך נעילת נעל נשים. חברות ייצור הנעלים הבינו זאת כבר מזמן והחלו לייצר נעלי נשים המתואמות גם לעבודה וגם לערב כשהדגש בייצורן הוא נוחות מול אופנתיות.

ומה לגבי המחיר?

מחירן של נעלי נשים נע בדרך כלל בין מאה וחמישים שקלים לבין כמה מאות שקלים. יש כמה פרמטרים שקובעים את גובה מחיר הנעל:

  • איכות הנעל
  • עיצובה
  • חומרי הגלם ממנה היא עשויה וגודלה (יש הבדל בין מחיר של כפכף סגור ובין מגף סגור).

עם זאת, ניתן למצוא נעליים איכותיות במחירים מפתיעים בסוף עונה אך לעיתים גם באמצע העונה, צריך רק לדעת לחפש אותן היטב.

מגוון ואיכות שמקורם בהתמחות נעלי נשים

אנו בבקתת העור מתמחים בייצור וייבוא של נעלי נשים.

המומחים שלנו עוסקים בתחום כבר עשרות שנים, ולאורך השנים למדנו את צרכי שוק הנעליים על בורים. עם השנים ויחד עם האופנה המשתנה, בנינו את פרופיל הלקוחה הישראלית ושמנו דגש רחב על נוחות הנעל, מבלי להתפשר על אופנתיות ועדכניות. במקביל לכך, אנו מספקים מגוון רחב של נעליים באיכות בלתי מתפשרת, בקנייה בחנויות או בחנות האינטרנטית שלנו עם אפשרות של משלוח עד הבית. ללקוחות שלנו רק נותר להיכנס לאתר ולמצוא דגם שמוצא חן בעיניהם.

אנו מאפשרים קנייה בטוחה באתר ומדיניות החזרה נוחה במידת הצורך.

כל הנעלים לנשים תחת אותה קורת גג

אנו מציעים גם ייבוא נעליים מחו"ל וגם ייצוא של נעליים כאן בארץ, המיוצרות בטכנולוגיות המתקדמות בשוק ובשימוש חומרים ידידותיים לסביבה.

ביכולתך להיכנס לחנות שלנו ממש כעת ולהתרשם ממגוון רחב של נעלי עקב לעבודה, ליום יום ולערב.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here